Rozvoz a doručení květin v Praze a po celé České republice s Urban Bloom

 • Doručujeme květiny po Praze již od 150 Kč, zdarma u objednávek nad 3000 Kč. Objednávky na rozvoz květin o víkendu přijímáme nejpozději v pátek do 18 hodin.
 • Doručení objednaných květin po Praze se provádí každý den od 9 do 19 hodin. Možnost osobního vyzvednutí na prodejně zdarma.
 • Kytice jsou pečlivě zabalené a doručované v aquaboxů, čímž zaručujeme vyšší životnost životnost vašich květin.
 • Rozvoz a doručení květin v Praze a po celé České republice s Urban Bloom

   

  V Urban Bloom, studiu autorské floristiky, se zavazujeme přinášet krásu a radost do vašeho života prostřednictvím našich unikátních a prémiových kytic. Naše služby rozvozu a doručení květin jsou pečlivě navrženy, aby vaše zkušenost byla co nejlepší, ať už se nacházíte v Praze nebo kdekoli v České republice.

  Doručení květin v Praze

  Zajišťujeme doručení květin kurýrem v Praze za poplatek od 150 Kč. Při objednávce nad 3000 Kč je doručení zdarma. Naše služby jsou dostupné každý den od 9:00 do 19:00. Kromě toho nabízíme možnost osobního vyzvednutí objednaných květin v našem obchodě zcela zdarma. Objednávky na víkendové doručení přijímáme do 18:00 v pátek.

  Doručení květin po celé České republice

  Od ledna 2024 rozšiřujeme naše služby o doručení květin do všech měst České republiky. Doručení probíhá následující pracovní den od 8:00 do 17:00 od momentu zadání objednávky. Naše bukety jsou pečlivě baleny a doručovány v akvaboksech, aby byla zaručena jejich dokonalá bezpečnost a svěžest.

  Garance kvality a bezpečnosti

  Vzhledem k tomu, že se v Urban Bloom soustředíme na tvorbu autorských a prémiových kytic dle individuálních požadavků, zaručujeme, že vaše objednávka dorazí v perfektním stavu. Buďte si jisti, že každá kytice je doručena s nejvyšší péčí.

  Osobní a dárkové doručení květin a kytice

  Nabízíme možnost objednat doručení květin jak pro sebe, tak i jako dárek pro vaše přátele nebo rodinu, kterým nemůžete květiny předat osobně. Překvapte je krásným gestem, které vyjádří vaše city, i když jste daleko.

   

  V Urban Bloom jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout služby rozvozu a doručení květin, které přinášejí radost a krásu do životů našich zákazníků. Objevte pohodlí a kvalitu s Urban Bloom, ať už potřebujete doručit květiny v Praze nebo kamkoliv v České republice.